Hakkımızda

Robotik Kodlama Dersi Web Sitemize Hoş geldiniz!

Robotik Kodlama Dersi platformu olarak, geleceğin mucitlerini yetiştirmeyi, öğrencilere problem çözme ve teknolojiyi geliştirmeleri için ilham verecek ortamı sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Teknolojinin sürekli gelişip dönüşmesiyle beraber hayatımıza sürekli yeni teknolojiler girmektedir. Bu nedenle, öğrencilerimize teknolojik değişime ayak uydurmaları için zemin oluşturmaktayız. Robotik Kodlama Dersi, öğrencilere sadece kodlama ve bilgi değil aynı zamanda 21.yüzyılın becerilerini de kazandırıyoruz.

Neden Biz?

Alanında uzman kadromuzla öğrencilerin seviyesine göre basitten karmaşığa olacak şekilde programlama temellerini öğretiyoruz. Programlama temellini öğrettikten sonra yazılım ve robotik kodlama yöntemleri üzerinden uygulamalar yapmaktayız. Bu sebeple öğrencilerimiz analitik düşünme, eleştirel düşünce gibi 21.yüzyıl becerileri ışığında kazanımlar elde etmektedir.

İletişim

Siz de geleceğin teknoloji liderleri arasına katılmak istiyorsanız, bize ulaşmaktan çekinmeyin. Sorularınızı, önerilerinizi ve geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Eğitimle ilgili daha fazla bilgi almak için İletişim Formumuzu doldurabilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz.

Siz de Platformumuza katkı sağlamak istiyorsanız, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.  Ayrıca önerilerinizi, sorularınızı ve geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Teşekkür ederiz, beraber harika şeyler başaralım!

[contact-form-7 id=”a862efe” title=”Başlıksız”]

Başa dön tuşu